Find best premium Joomla templates at GetJoomlaTemplatesFree.com

Apie 4travel.lt

Tikriausiai daugeliui iš jūsų pirmą kartą apsilankius www.4travel.lt svetainėje, ši asocijuojasi su dar vienu kelionių agentūros ar operatoriaus internetiniu puslapiu.

Iš anksto atsiprašome jeigu jus suklaidinome, tačiau privalau informuoti, kad 4travel nėra nei kelionių agentūra, nei operatorius. Nei vienas su šiuo puslapiu susijęs žmogus nėra kelionių agentas ir mes tikrai nesiekiame, kad jūs, šios svetainės lankytojai, nupirktumėte kuo daugiau joje publikuojamų kelionų idėjų.

Parduoti – tikrai nėra šios svetainės tikslas. Pigesnių kelionių idėjas publikuojame tik tam, kad jūs patys galėtumėte pamatyti, kiek ištikro gali kainuoti kelionė kai keliauji savarankiškai.

Tik prašau nesusidarykite nuomonės, kad mes agituojame keliauti tik savarankiškai ir siūlome visam laikui pamišti kelionių agentūrų ar organizatorių paslaugas. Tai taip pat nėra mūsų tikslas.

Viskas ko mes šios svetainės pagalba norėtume pasiekti, yra tai, kad kuo daugiau iš jūsų, planuodami kelionę, atostogas ar kitą išvyką į užsienį pagalvotų ir apie savarankiškos kelionės alternatyvą.

Žinoma, turiu pripažinti, kad savarankiškos kelionės organizavimas ne visada yra labai paprastas užsiėmimas. Ypač tada kai tai darai pirmą kartą. Todėl pagrindinis mūsų tikslas yra parodyti jums kaip tai darome mes.

Tikrai netikiu ir neteigiu, kad esame tikrieji pigių kelionių ekspertai ir žinome visus būdus, kaip įsigyti pigiausios kelionės bilietus. Na taip, suradus ir pateikius pirmąsias 100-tą kelionių idėjų 4travel.lt svetainėje buvo kilusios mintys, kad žinome viską. Deja, perkopus kelių tūkstančių kelionių ribą šios mintys pamažu dingo ir mes supratome, kad žinoti visko tiesiog neįmanoma, na o tokie skambūs teiginiai kaip „pigių kelionių ekspertas“, „pigiausi aviabilietai ar viešbučiai“, „nerealios kainos“, „degančios, karštos, sudegę, gerai paskrudę ar dar kitokios kelionių kainos“ tai tik marketinginiai šūkiai, kurių pagalba dauguma šios ir ne tik rinkos dalyvių vilioja klientus pirkti savo paslaugas.

Taigi, skubu jus nuvilti antrą kartą. www.4travel.lt svetainėje publikuojamos „pigios kelionės“ nėra pigiausios. Beveik visada galima keliauti pigiau ir kelionės bilietus įsigyti žemesnėmis kainomis. Žinoma, gali būti, kad to pasekoje įsigysite bilietus su ilgesniais persėdimais tarp skydžių ar rezervuosite viešbutį su prastesniais patogumais. Tačiau tai jau yra jūsų asmeninis pasirinkimas.

Jau matau, kad kaip visada perdaug išsiplėčiau, taigi užbaigdamas mintį noriu jums priminti kad:

Jeigu ieškote atsakymo į klausimą „kas gali jums užsakyti ar parduoti „pigiausią“ kelionę?“, mes iškarto atsiprašome, kad sugaišome jūsų laiką. Deja jums padėti negalėsime.

Tačiau jeigu jūs norite pamatyti kaip bei sužinoti kur mes ieškome pigesnių kelionių variantų, peržiūrėti jau surastas kelionių idėjas, susipažinti ar parsisiųsti įvairių šalių bei kurortų lankytinų vietų rekomendacijas ir svarbiausiai - išmokti ieškoti pigesnių kelionių patys, jūs apsilankėte ten, kur tikriausiai turite neblogus šansus rasti atsakymus į savo klausimus.

P.S. Jeigu ieškodami kelionės ar pirkdami savo kelionės bilietus susidurėte su tam tikrais neaiškumais ir turite klausimų, neiškokite mūsų el. pašto adreso, jo tiesiog nerasite. Geriau užduokite savo klausimus straipsnių/patarimų komentarų rubrikose ar mūsu Facebook paskyroje. Tiesiog gali būti, kad tie patys neaiškumai kamuoja ir kitus žmonės, todėl atsakydami į jūsų klausimus galbūt sutaupysime ne tik savo, bet ir kitų šios svetainės lankytojų laiką.